Anti cov tshuaj Oxidant

  • Diosmetin

    Hu rau tam sim no

    Diosmetin

    Khoom Lub Npe: Diosmetin
    Synonym: 3 ', 5,7-TRIHYDROXY-4'METHOXYFLAVONE
    CAS NUM: 520-34-3
    Cov ntsiab lus: 98%
    Botanical qhov chaw: Citrus limon (L.) Burm
    Tshooj: Siv txiv ntseej
    Molecular Formula: C16H12O6
    Molecular phaus: 300.26
    Hom Lub Npe: LS-Tshuaj Ntsuab
    Ntau

  • Sanguinarine

    Hu rau tam sim no

    Sanguinarine

    Sau Lub Npe: Sanguinarine
    Kev qhia: 1% -60%
    Tshaj: xim av daj hmoov
    Mesh loj: 80 Mesh
    CAS Number: 2447-54-3
    Siv Phaj: Macleaya Cordata nplooj
    Ntau

  • Pyrroloquinoline Quinone

    Hu rau tam sim no

    Pyrroloquinoline Quinone

    Khoom Lub Npe: Pyrroloquinoline Quinone
    CAS Number: 72909-34-3
    Cov Mis Tshuaj: C14H6N2O8
    Specification: 99%
    Tsos: Cov hmoov liab
    Mesh loj: 80 Mesh
    Qib: Kawm qib kawm
    Txoj Kev Xeem: HPLC
    Ntau

  • Oxiracetam

    Hu rau tam sim no

    Oxiracetam

    Khoom Lub Npe: Oxiracetam
    Xim: Dawb hmoov
    CAS TSIS TAU: 62613-82-5
    Mesh loj: 80 Mesh
    Qeb: Kev Kho Mob
    Purity: 99% HPLC
    Ntau

  • Citrulline

    Hu rau tam sim no

    Citrulline

    Khoom Lub Npe: Citrulline
    CAS Naj Npawb: 372-75-8 (L-Citrulline)
    CAS No .: 54940-97-5 (L-Citrulline Malate 2: 1)
    EINECS No.:206-759-6
    Tshuaj lom neeg mis: C6H13N3O3
    Ntau

  • Apigenin

    Hu rau tam sim no

    Apigenin

    Sau Lub Npe: Apigenin
    Kev Kho: 1% -98% 10: 1
    Nroj Source: Botanical Nroj Tsuag
    CAS NO: 446-72-0
    Molecular Formula: C15H10O5
    Molecular phaus: 270.24
    Txheem: Tuam Tshoj Tshuaj Tiv Thaiv
    Hom Lub Npe: LS-Tshuaj Ntsuab
    Txoj Kev Xeem: HPLC / UV
    Ntau

  • Zeaxanthine

    Hu rau tam sim no

    Zeaxanthine

    Khoom Siv Lub Npe: Zeaxanthin
    Tshwm sim: Txiv kab ntxwv hmoov
    CAS: 144-68-3
    Daim Ntawv Thov: Tshuaj qib
    Txee lub neej: 2 xyoos
    Txoj Kev Xeem: HPLC
    Ntau

  • Phyllanthus Emblica Extract

    Hu rau tam sim no

    Phyllanthus Emblica Extract

    Khoom Siv: Phyllanthus Emblica Extract
    Lwm lub npe: Khab Gooseberry Extract
    Indian Amla Tsob Ntoo Extract
    Lub npe: Phyllanthus emblica L.
    Nquag Muaj: Polyphenol, Gallic acid, ellagic acid thiab lwm yam.
    Kev qhia: 4: 1 10: 1 20: 1 Polyphenol 40%
    Txoj Kev Xeem: UV
    Ntau

  • Txiv lws suav Extract Lycopene

    Hu rau tam sim no

    Txiv lws suav Extract Lycopene

    Lub npe khoom noj khoom haus: Lws suav Extract Lycopene
    Lub npe: Lycopersicon esculentum
    Cov Ntsiab Lus: Lycopene
    Kev Paub: 5%, 6%, 10%, 20%, 40% 98%
    Tsos: Cov hmoov liab
    Mesh loj: 80 Mesh
    Siv Seem: Txiv Hmab Txiv Ntoo
    Hom Lub Npe: LS-Tshuaj Ntsuab
    Txoj Kev Xeem: HPLC
    Ntau

  • Porcini Extract, Boletus Edulis Extract

    Hu rau tam sim no

    Porcini Extract, Boletus Edulis Extract

    Sau Lub Npe: Porcini Extract, Boletus Edulis Extract
    Kev qhia: polysaccharide 10% ~ 50%
    Tsos ntuj: Xim av xim av hmoov Mesh loj: 70-80 Mesh
    Qib: Cov khoom kho mob
    Txoj Kev Xeem: UV
    Ntau

  • Chitosan Oligosaccharide

    Hu rau tam sim no

    Chitosan Oligosaccharide

    Khoom Siv: Chitosan Oligosaccharide
    Molecular nyhav (Ntoo): 1000-5000
    Cov roj formula: (C6H11NO4) n (n = 2 ~ 10)
    Qib: Tshuaj / Khoom noj khoom haus / Cosmetic / Agricultural / Pub Qib
    Tswm Cim: Qhov Hluav Taws Daj Hmoov
    Insoluble substance: ≤ 1%
    Ntau

  • Eyebright Extract

    Hu rau tam sim no

    Eyebright Extract

    Khoom Lub Npe: Eyebright Extract
    Latin Namel Euphrasia Kev Txiav Txim Siab
    Qhov Siv: Tshuaj ntsuab tag nrho
    Extract Method: Lis Cawv / Dej
    Cov khoom xyaw dhia: Flavonoids
    Nrhiav Mothed: TLC
    Kev qhia: 5: 1 10: 1
    Ntau

Tsev Dhau phab 123 Sab tom qab no Rau sab kawg 1/3
Yog tias koj tab tom nrhiav kev purity siab thiab zoo tshaj plaws muag anti oxidant cov khoom xyaw los yog koj xav import cov khoom zoo thiab zoo heev rau cov khoom xyaw oxidant, Xi'an Le Sen Bio-Technology Co., Ltd yog ib txwm ntawm koj cov kev pabcuam.